İzmir Düğün Mekanları – Edward Köşkü

Burak Karadağ Photography ile Evlilik hazırlıkları içerisinde olan her çiftin hayalini kurduğu bir düğün ortamı söz konusudur. Düğün için kullanılacak olan mekanların bu hayaller doğrultusunda seçildiği göz önüne alındığında bir çok farklı konsept ve düğün salonu seçeneği bulunmaktadır. Çiftler düğün mekanı seçimi için sade bir kır düğünü, havuz başı, kokteyl, otel balo salonu ya da açık hava gibi bir çok farklı ortamda bu özel gününü yaşamak isterler.

İzmir’de Düğün Salonları

İzmir konumunun güzelliği itibari ile düğün mekanları açısından oldukça zengindir. Denize nazır ya da kır düğünü gibi birçok seçeneğe ev sahipliği yapar. Fakat önemli olan bir diğer nokta, düğün mekanının ve çalışanlarının gerekli özeni göstermelerinden geçer. En çok beğenilen yer bile, bazı aksaklıklar nedeni ile düğün gününün kötü hatırlanmasına sebebiyet verebilir.

Edward Köşkü Hakkında

İzmir düğün mekanları – Edward köşkü gerek konumu, gerek bahçesi ve içerisinde barındırdığı tarihi ile evlenecek olan çiftlere oldukça manidar ve doğal bir düğün imkanı sunmaktadır. Edward Köşkü Bornova’ da yer almaktadır. Köşkün bahçesinin eşsiz güzelliği, yeşillerin içinde, çiçekleri ve özellikle bahçede yer alan lale çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Çiftlerin isteği ile özel olarak hazırlanan düğün konseptinde tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlar profesyonel hizmetleri ile bu güzel günü benzersiz kılmaktadır.

 

2018-04-16T22:31:14+00:00