İzmir Düğün Fotoğrafçısı Hizmetleri

Burak Karadağ Photography Öncelikle vesikalık veya hatıra fotoğrafçılık ile meslek hayatına başlayan firma, her geçen gün değişen yaşam tarzlarına uygun fotoğrafçılık işlerine de adım atarak günümüzde İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetleri ile İzmir halkının en güzel anlarına şahitlik ederek bu özel günleri gelecekte anı olacak fotoğraflar ile ölümsüzleştirmektedir. Kaliteli çekimleri ile iç ve dış mekan çekimlerinde en güzel fotoğraf çekimlerini işinin ehli eleman ve dijital fotoğraf makineleri ile yapar. Düğün anlarınızı nasıl hayal edecekseniz fotoğrafçınız olarak firmayı tercih ettiğiniz takdirde o hayaller gerçekleşir.

Düğün ve Diğer Organizasyonlarda

Firma İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetleri yanı sıra anılarda yer almasını istediğiniz doğum günü, asker kınası ve başka organizasyonlarda da yer alacak profesyonelliktedir. Dış ve iç mekanlarda en iyi açıyı yakalamak için çekilen çoklu fotoğraf karelerinin basımında sizin fikirlerinizi değerlendirir.

İletişim İçin

İşini severek yapan, disiplin ve özveri ile alanında uzman kadrosu ile çalışan firma İzmir Alsancak Kıbrısşehitleri Caddesi 1447 sk. No:7 D:1  de hizmet vermektedir. İnternet adresi ve iletişin numaraları ile de irtibat kurabileceğiniz firma hafta içi ve hafta sonu hizmet verir. Düğün organizasyonlarında fotoğraf hizmetleri için tercih etmenizdeki nedenler, doğala yakın iyi çekim, kaliteli basım, istenilen formatta uygulama (yastık, bardak, çerçeve), istenilen sayıda fotoğraf çıkartma, istenilen ebatlarda basım üstelik ekonomik başlıca nedenlerdir.

 

2018-04-16T22:45:06+00:00