Düğün Fotoğrafçısı

Burak Karadağ Photography ile Evliliğini ölümsüzleştirme adına bir yastığa baş koyulan eşler düğün gününe en özenle ve itina ile hazırlanıyor. Her türlü strese giren adaylar düğün günlerinde bir takım işlerle yoğun ve eğlenceli bir kutlama ile sevdikleriyle buluşuyor. Davetlilerin kusursuz olan gelin adayını merakla beklemeleri ve eğlencenin başlaması her konuk tarafından merak konusu olur. Düğün öncesi çekilecek resimler bir ömür boyu sizlere unutulmaz gününüzü hatırlatmaya yeterli oluyor. Resim çekilmeden önce hazır olan ve gelin ile damadı bekleyen düğün fotoğrafçısı bir birinden etkileyici pozlarla özel gününüzü hatırlamanızı yardımcı olarak yanınızda mutluluğunuzu paylaşıyor.

Özel Gününüzü Ölümsüzleştiren Resimleriniz Olsun

Resim çekilme sırasında yaklaşık on ya da on beş poz ışıklar altında ve doğa ortamında dijital olarak çekiliyor. Düğün sahipleri manzara olarak seçtiği yerde kendisini görmek isteyen gelin ve damada istediği manzara ile çekimi gerçekleştiriyor. Özel olan çekimler düğün fotoğrafçısı tarafından çekiliyor. Pozlar tamamlanması halinde bir ya da iki hafta süre içinde resimleriniz hazır bulunuyor.

Anılarınızı Resimlerinize Baktıkça Hatırlayın

Görüntü kalitesi ışık ve renk ortamıyla sizi bir başka gösteren resimler canlı ve görsel anlamda özenli olarak çıkartılıyor. İşinde profesyonel ekip çalışmasıyla düğün fotoğrafçısı mutlu gününüzü paylaşarak eşsiz ve güzel olan resimlerinizi çekiyor. Anıları hiç bayatlamayan resimler bakıldıkça özel anlar paylaşılarak hatırlanıyor. Emek edilerek saatler süren resim çekimleri kalite ve itinayla çekiliyor.

2018-04-16T22:13:23+00:00