Alsancak Düğün Fotoğrafçısı

Alsancak Düğün Fotoğrafçısı Burak Karadağ Photography En özel gündür düğünler; sevdiğiniz, yanında mutlu olduğunuz ve bir ömür paylaşacağınız kişiyle bu yaşanılan anları ölümsüzleştirmek ise, sadece fotoğraflarla mümkündür. Yaşanılan bütün anılar çok değerlidir ve iyisiyle kötüsüyle sonsuza kadar hatırlamak istenir. Sizleri seven, bu mutluluğunuzu görmek isteyen ve bu mutluluğu sizinle paylaşan herkesin gülümsemelerini tekrar tekrar görmek yine fotoğraflarla mümkündür. Alsancak düğün fotoğrafçısı anılarınızı paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için var.

Düğün Fotoğrafçısı Ve Mekan Seçimi

Güzel günü özel hale getirmek için öncelikle stresten uzak ve doğayla iç içe olabileceğiniz mekanlar tercih edin. Dış çekimlerde hava şartları ve insan kalabalıklarına dikkat edilmelidir. daha çok sahil, yeşillik alan veya tarihi mekanlar uygun olacaktır. Kapalı mekan çekimlerinde ise; verilecek poz ve arka plan önem taşımaktadır. Fotoğraf çekiminde mekan kadar fotoğrafçı da önemlidir. En önemlisi sabırlı, güler yüzlü ve nezaketli kişiler tercih edilmelidir. Yorucu bu günde yardımcı olacak yükü hafifletecek kişilerle çalışmak gerekir.

Fotoğraf Çekim Çeşitleri Nelerdir?

Bu saklamak istenilen anıları biriktirirken çeşitlendir edebiliriz. Hikaye çekimi denilen düğündeki her duygu her hareketin fotoğraflandırılması, Katalog çekimi (iç yada dış mekanlarda çekilen gelin damat fotoğrafları), save the date çekim olarak bilinen davetiye de düğün tarihi yanına fotoğraf eklenmesidir. Trash the dress day çekim ise; düğün öncesinde yada sonrasında kirlenmeyi dert etmeden çekilen; deniz içine girmek, göl kenarında ayakları sallandırmak, yağmurda ıslanmak gibi sorunlar olmadan pozların çekimidir.

 

burak karadag photography

2018-04-16T22:08:26+00:00